איך לגרום לתוכן שלך לראות במדיה החברתית

יצירת תוכן למדיה חברתית היא חלק חשוב באסטרטגיית השיווק של כל עסק. יכול להיות שזהו טשטוש שמצטרף לקישור לסרטון או לפוסט בבלוג, או שזה יכול להיות אינפוגרפיקה או מם שיעזרו לכם להעביר נקודה או שתיים.

לתכנן מראש

נראה שרוב האנשים שוכחים לגמרי לתכנן מראש לגבי תוכן מדיה חברתית. זו טעות. אם אתה יוצר פוסט בבלוג, למשל, אז אתה צריך ליצור ציוץ, פוסט בפייסבוק וטשטושים אחרים עבור כל רשת חברתית שבה אתה מתכנן לשתף את המידע.

הוסף את התוכן ליומן שלך

כלול תוכן מדיה חברתית ביומן העריכה שלך. אם אתה יודע שבאוגוסט אתה הולך לקדם מוצר או שירות חדש ומעולה, אז אתה צריך גם לתכנן תוכן חברתי לשימוש בקידום הזה – גם לקראת ההשקה וגם במהלך ההשקה.

צור תמונות עבור מדיה חברתית

זכור שתמונות הן סוג של תוכן, ושאתה צריך ליצור תמונות לשיתוף מדיה חברתית. יש סיכוי גבוה יותר שתמונות ישתפו מאשר טקסט והן חלק חשוב מפעולות השיווק שלך במדיה החברתית. שימוש במגוון תמונות כתוכן, כמו אינפוגרפיקה וממים, יגדיל את השיתופים והמעורבות.

שתף יותר מפעם אחת

חשוב שתקדם את התוכן שאתה יוצר ושתעשה זאת יותר מפעם אחת. אנשים לא בודקים את כל הזרמים החברתיים שלהם, כך ששיתוף של אותו תוכן עם ערפולים חדשים וסיבוב חדש על המידע מספר פעמים יגדיל את שיעור הצפייה באופן אקספוננציאלי.

ביצוע בדיקות A/B

נקרא גם בדיקה מפוצלת, אתה רוצה לראות אילו זמנים, כותרות ונושאים מקבלים יותר תשומת לב מאחרים. בזמן שאתה אוסף נתונים אלה, בקרוב תדע בדיוק באיזו שעה הכי טוב לשתף עדכונים כלשהם עם העוקבים שלך במדיה החברתית.

מקד לכל קהל

לכל רשת חברתית יש את האישיות שלה, והחלק מהקהל שלך שעוקב אחריך ועוסק איתך בכל רשת בדרך כלל שונה במקצת. לכן, חשוב לוודא שהתוכן שאתה יוצר עבור כל רשת יהיה בלעדי לאותה רשת.

צור תוכן לעתים קרובות

עם מדיה חברתית אתה צריך שיהיה לך תוכן לכל יום בשבוע, ולשתף אותו יותר מפעם אחת ביום. זה יכול להיראות כמו הרבה תוכן ליצור, אבל הכל נובע מהמסר הבסיסי שאתה רוצה להעביר לקהל שלך על סמך המבצעים שלך.



Source by Jon Allo

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.