אבטח את המחשב שלך עם התקנת AVG Antivirus

אתה עלול להיתקל בכמה בעיות טכניות כאשר תוכנית זדונית כלשהי תיכנס למערכת שלך. חלק מהבעיות הטכניות הן אפליקציות שלוקחות זמן רב מהרגיל בתגובה, חלק מהתוכניות אינן פועלות כראוי וכו'. אם ברצונך להציל את המערכת שלך מכל שגיאה, עליך להתקין אנטי וירוס מעודכן במערכת שלך. מגוון תוכניות אנטי-וירוס זמין בשוק כמו AVG, Norton וכו'. במאמר זה ישפוך אור על התקנת האנטי-וירוס של AVG.

מאפיינים

אנטי וירוס AVG משולב עם הרבה תכונות חדשות ומשופרות. הוא מורכב מ-LinkScanner מגן גלישה פעיל, המוודא שהדף שבו אתה הולך לבקר בטוח. אנטי וירוס זה מכיל מגן חיפוש על מנת להחיל דירוגי בטיחות על תוצאת החיפוש של Google, MSN ו-Yahoo.

אנטי וירוס AVG מגן עליך מפני התקפת דיוג, על מנת לאבטח את המידע הסודי שלך. הוא מציע לך את האפשרות להוריד ולהחליף קבצים ללא כל סיכון להידבקות בווירוסים. אנטי וירוס זה מכיל סורק דואר אלקטרוני, השומר עליך מפני קבצים מצורפים מסוכנים וקישורים בדואר האלקטרוני שלך. אנטי וירוס AVG מוודא שרוב האיומים המסובכים יישארו רחוקים מהמחשב האישי שלך.

שְׁמִישׁוּת

לאנטי וירוס AVG יש את המתקן לעדכן את עצמו כדי להגן עליך מפני האיומים האחרונים. בצע את השלבים הבאים כדי להוריד ולהתקין את AVG אנטי וירוס 9.0 במערכת שלך:

שלב 1: אתה יכול להוריד את אנטי וירוס AVG מהאתר הרשמי שלה על ידי לחיצה על כפתור "הורד את AVG עכשיו".

שלב 2: לחץ על כפתור "שמור", כאשר תתבקש, ובחר את המיקום שבו יש לאחסן את קובץ ההתקנה.

שלב 3: הפעל מחדש את המחשב.

שלב 4: סגור את כל היישומים הפועלים, ואתר את קובץ ההתקנה של AVG שהורד. לאחר מכן לחץ פעמיים על קובץ ההתקנה שלו כדי להפעיל.

שלב 5: בחר את שפת ההגדרה שלך ולחץ על "הבא".

שלב 6: סמן את תיבת הסימון "קראתי את הסכם הרישיון" ולחץ על כפתור קבל.

שלב 7: בשלב זה, אשף ההתקנה של AVG יבדוק אם יש תוכנה לא תואמת במחשב שלך. אם נמצא יישום שאינו תואם, אשף ההתקנה של AVG יודיע לך על כך.

שלב 8: לחץ על "לחצן הסר תוכנה" כדי לפתוח את תיבת הדו-שיח 'הוספה או הסרה של תוכניות של Windows' ולאחר מכן הסר את היישום הזה מהמערכת שלך.

שלב 9: לחץ על "התקנה מותאמת אישית", בדף בחר סוג התקנה.

שלב 10: לחץ על האפשרות "הוסף או הסר רכיבים" ולחץ על הבא.

שלב 11: הזן את "מספר רישיון AVG" שלך, לחץ על הלחצן הבא.

שלב 12: בחר את הרכיבים שברצונך להתקין ולחץ על כפתור "הבא" כדי להמשיך בהתקנה.

שלב 13: לחץ על "הבא", בחר לוח זמנים לסריקה ועדכון התוכנה ולחצו על "הבא".

שלב 14: לחץ על "הבא", "הבא" ו"סיום".

לאחר התקנת אנטי וירוס AVG 9.0 במערכת שלך, תוכל להגן עליה מפני תוכניות זדוניות.

מגבלות

לאחר התקנת אנטי וירוס AVG במערכת שלך, אתה עלול להיתקל בבעיות בעת הסרת ההתקנה של תוכנה זו. תוכנית זו עלולה להשחית את התקנת iTunes לאחר הסרת קבצי ה-DLL שלה.

המלצה

מומלץ להתקין עותק מקורי של AVG אנטי וירוס 9.0 במערכת שלך כדי להגן עליה מפני תוכניות זדוניות.Source by John KT Mathew

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.