אבטחת המחשב הטובה ביותר: מדריך לבחירת צרכי הגנת הסייבר המתאימים למחשב הביתי שלך

בעוד שמחשבים חדשים מגיעים עם גרסאות ניסיון בחינם של חבילת אנטי-וירוס, כמו גם כלי אבטחה מובנים של Windows, תכונות ותוכניות אלה אינן תמיד הטובות ביותר. משתמשים רבים חשים צורך להסיר אותם יותר ממה שהם מרגישים צורך לשדרג לגרסה בתשלום. מהי תוכנית אבטחת המחשב הטובה ביותר? עם כל כך הרבה סוויטות ומוצרים לבחירה, איך אתה יודע מהו הפתרון הנכון עבורך?

בין אם אתה משתמש ביתי או משתמש עסקי, אסור לך להתפשר בכל הנוגע לאבטחה. כל מותגי אבטחת הסייבר המובילים מציעים מבחר גדול של מוצרים ומנויים לבחירה, החל מתוכנות אנטי-וירוס למחשב ביתי ועד שירותי אבטחה עסקיים מהשורה הראשונה. שקול את הצרכים שלך והסתכל על כל הכלים והתכונות המוצעים בכל מוצר ומוצר.

לפחות תצטרך משהו שיגן עליך מפני בעיות כגון תוכנות זדוניות, תוכנות ריגול, וירוסים, דיוג ואיומים מקוונים נפוצים אחרים. אם אתה נוסע הרבה וצריך להתחבר ל- Wi-Fi ציבורי, בהחלט תרצה לשקול חבילת אבטחה למחשב נייד הכוללת שירות VPN כלשהו.

מגרסות קבצים חשובות הן למשתמשים ביתיים והן לעסקים. תמיד תרצה לוודא שאתה נפטר מקבצים לחלוטין. פשוט מחיקת קובץ או מסמך וריקון פח האשפה לא תיפטר ממנו לנצח. כדי לבטל את האפשרות שמומחה מחשבים מתישהו בהמשך הדרך יוכל לאחזר את הקבצים האלה, קנה תוכנות טובות לגריסת קבצים.

הימנע מסיכון עם אבטחת המחשב הטובה ביותר

רמת הפגיעות של המחשב תלויה במידה רבה במערכת ההפעלה. מחשבי Windows נמצאים בסיכון הגבוה ביותר מכיוון ש- Windows היא מערכת ההפעלה הפופולרית ביותר. מחשבי אפל ומחשבי מקינטוש, אם כי לא סביר שהם יותקפו כמו מחשבי Windows, עדיין יכולים להיות פגיעים. עדיין כדאי להגן עליהם – במיוחד אם אתה משתמש בהם בעסק שלך.

ישנן תוכניות אבטחה וסוויטות אנטי וירוס שמשתמשות במשאבים רבים יותר מאחרים. אם אתה הבעלים של מחשב חדש יותר עם מפרט הגון, סביר להניח שלא תהיה לך בעיה גדולה בהרצת תוכנית הגנה. למרות זאת, עליך לקרוא בעיון את דרישות המערכת המומלצות של תוכנית לפני שתחליט אם לנסות זאת.

תוכניות אבטחת המחשב הטובות ביותר פועלות ביעילות ובאופן אוטומטי מעדכנות את עצמן על בסיס יומי. צריכה להיות אפשרות "מצב שקט" כאשר אתה מנסה להזרים סרטונים, לשחק משחקים או להתמקד בפרויקט חשוב. צריך נקודת התחלה? שקול את מוצרי Bitdefender. מותג זה בעל דירוג גבוה מציע הכל, כולל תוכנות אנטי-וירוס ביתיות סטנדרטיות, אבטחת משרדים ביתיים, הגנת Mac, פתרונות אבטחה לעסקים גדולים וארגוניים ועוד.

אם מעולם לא השתמשת ב- Bitdefender, עיין בכל מוצריה כדי לקבוע איזה מהם יהיה השימושי ביותר לצרכיך. אם כבר יש לך חשבון, ייתכן שתוכל להשתמש בקודי קופון של Bitdefender כדי לעזור לך לחדש או לשדרג את המנוי שלך. זה ללא ספק אחד מ אבטחת המחשב הטובה ביותר חברות.Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.