אבטחה בעבודה מהבית

עם מיליוני אנשים העובדים מהבית, חשבתי שעלינו לדון באבטחה כאשר עובדים מהבית. עבור מאמר זה אני עומד לדון באבטחת רשת וביטחון אישי.

אבטחת רשת ומחשבים:

אם אתה עובד מהרשת הביתית והמחשב חשוב יותר מתמיד. אם יש לך עכוז אתה יכול לחשוף את רשת החברות שלך. המעסיק שלך יוודא שכאשר אתה מתחבר לרשת שלו זה יהיה באמצעות VPN (רשת וירטואלית פרטית). פעולה זו תיצור חיבור פרטי מאובטח ישירות לשרתי החברה שלך. כשאתה שם תצטרך להשתמש במגוון אמצעי אימות כדי לוודא שזה אתה. ייתכן גם שתוכל "להיכנס" רק לפרקי זמן מסוימים.

עכשיו יהיה זמן טוב לוודא שהנתב שלך מעודכן וששינית את הסיסמה. עליך להתקין תוכנת אבטחת אינטרנט טובה במחשב שלך ולוודא שהיא מתעדכנת באופן שוטף.

דוא"ל הוא הדרך שבה רוב המערכות נפגעות. לכן, וודא שאבטחת האינטרנט שלך בודקת גם את הדוא"ל הנכנס לאיתור וירוסים. הפעילויות החברתיות שלך באינטרנט היא דרך נוספת להכניס וירוסים.

בסופו של דבר זה אתה שיכול להגן עליך. אל תלחץ על קישורים שאינך יכול לזהות כבטוח. פופולרי כרגע הם קישורי הונאה מחברות שילוח או קמעונאים מקוונים. אנשים רבים עשויים לחכות למשהו שהזמינו מקמעונאי מקוון. לכן, סביר יותר שתלחץ על קישור שנראה כאילו הוא החומר שהזמנת. קח את הזמן והסתכל על הדוא"ל הזה, אם אינך בטוח שזה בטוח עבור ישירות לאתר האינטרנט שלהם.

ביטחון אישי:

כאשר אתה עובד מהבית, שמור על דלתות נעולות. אם צלצול פעמון הדלת שלך אל תמהר לפתוח אותו מתוך מחשבה שזו החבילה שחיכית לה. תסתכל קודם כל דרך החור או החור להציץ בדלת. מצלמת פעמון בדלת עשויה להיות רעיון טוב בתקופות אלה. אם אתה מזמין טייק אאוט, לרוב חברות המשלוחים יש אפליקציות המאפשרות לך לעקוב אחר מי שבא לספק את ההזמנה שלך.

זכור לקחת הפסקות, להסתובב ולעשות כמה מתיחות. דבר עם מישהו שאתה עובד איתו. דבר בטלפון אל תסמס, אין דבר טוב יותר מהקול האנושי להרים את היום שלך ולגרום לך להיות ערני יותר.Source by George Uliano

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.